Vizyonumuz

Türkiye'deki en köklü gayrimenkul ve yatırım danışmanlarından biri olarak %100 müşteri memnuniyeti politikası sunuyor ve tüm personelimizi birinci sınıf müşteri hizmeti sunma konusunda eğitiyoruz.

Realtor Gayrimenkul'de satma yetmez bunun için, %100 müşteri memnuniyeti sunabilmek adına satış sonrası hizmetler için ekstra çalışıyoruz.

Tüm Realtor Gayrimenkul çalışanları bu yönde eğitimlerini almakta olup aldıkları bu eğitimleri teknoloji ile desteklemeyide sürdürmektedir.

Başta Batı Avrupa, Rusya ve Orta Doğu olmak üzere yurtdışındaki yabancı yatırımcılara gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmetini en iyi şekilde vermek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.

Biliyoruzki girişimci olmak hiç kola değil. Bu yüzden hep daha fazlası için buradayız.

Şu anda Türkiye'nin en geniş gayrimenkul portföylerinden birine sahip olup, maksimum seçeneği müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Üstelik müşterilerimizi istediği lokasyonda ücretsiz misafir edip gayrimenkul turu düzenleyen enden gayrimenkul yatırım danışmanlık firmasından biriyiz.

İşte bu nedenle çok yetenekli uzman ekibimiz, satın alma sürecinin her aşamasında size yardımcı olmak ve size rehberlik etmek için size bir alo kadar yakın.

Loading...